Історія

Після розпаду Радянського Союзу в Україні сільські громади опинилися у складному становищі і стали очевидцями різкого погіршення умов, особливо, коли йдеться про соціальний захист і навколишнє середовище.

Зерновий Альянс Шведсько-Української сільськогосподарської компанії вважає, що компанія повинна рости не тільки за рахунок інвестицій в бізнес, але й, одночасно, допомагаючи людям та громаді, де територіально знаходиться. Для Зернового Альянсу найкращий спосіб повернутися обличчям до людей у селах – це підтримка і відповідальність у поєднанні із професійністю та відданістю співробітників компанії. Як результат цього Зерновий Альянс взяв на себе ініціативу започаткувати Фонд “Розвиток села”, метою якого є підвищення рівня життя в сільських регіонах України. За час існування Зернового Альянсу компанія побачила, що сільські громади в Україні потребують змін. Співробітники Альянсу, які живуть і працюють в селах, де знаходиться компанія, мають можливість бачити усі ті потреби і проблеми, які виникають перед людьми.

Будучи одним з найбільших роботодавців у регіонах, де Зерновий Альянс зосереджений, компанія зарекомендувала себе добрим корпоративним громадянином і на даний час готова надати весь свій діловий досвід і ресурси для того, щоб допомогти вирішити проблеми, які постають перед окремими сільськими громадами на місцях. Основним завданням такої діяльності є сприяння і підтримка розвитку місцевих громад, покращення їх добробуту.

Проблеми, які постають у селах України, є настільки великими, що вони не можуть бути вирішені однією компанією. Тому Зерновий Альянс створив незалежний Благодійний Фонд «Розвиток села», який працює в тісному контакті з Зерновим Альянсом, але є окремою незалежною установою, створеною для людей, що піклується про свою країну та добробут її жителів.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »