Історія

Після розпаду Радянського Союзу в Україні сільські громади опинилися у складному становищі і стали очевидцями різкого погіршення умов, особливо, коли йдеться про соціальний захист і навколишнє середовище.

Представники головного інвестора Баришівської зернової компанії, шведської компанії Grain Alliance вважають, що компанія повинна рости не тільки за рахунок інвестицій в бізнес, але й, одночасно, допомагаючи людям та громаді, де територіально знаходиться. Для Зернового Альянсу найкращий спосіб повернутися обличчям до людей у селах – це підтримка і відповідальність у поєднанні із професійністю та відданістю співробітників компанії. Як результат цього у Grain Alliance взяли на себе ініціативу започаткувати Фонд “Баришівська зернова компанія”, метою якого є підвищення рівня життя в сільських регіонах України. За час роботи в Україні ініціатори створення Фонду пересвідчились, що сільські громади тут потребують змін. Співробітники компанії, які живуть і працюють в селах, мають можливість бачити усі ті потреби і проблеми, які виникають перед людьми.

Будучи одним з найбільших роботодавців у регіонах, де працює Баришівська зернова компанія, ми зарекомендувала себе соціально відповідальними учасниками життя громад. І ми готові дилитися набутим досвідом і ресурсами для того, щоб допомогти вирішити проблеми конкретних сільських громад. Основним завданням такої діяльності є сприяння і підтримка розвитку місцевих громад, покращення їх добробуту.

Проблеми, які постають у селах України, є настільки великими, що вони не можуть бути вирішені однією компанією. Тому у Grain Alliance створили незалежний Благодійний Фонд «Баришівська зернова компанія», який працює в тісному контакті з підприємством, але є окремою незалежною установою, створеною для людей, що піклується про свою країну та добробут її жителів.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »