Статут та принципи діяльності

Соціальні питання місцевих громад і суспільства в цілому традиційно вирішуються урядами. В той час як протягом останніх років ми побачили певний прогрес в Україні, прірва між багатими і бідними збільшилася, а умови проживання людей в сільській місцевості навіть погіршилися.

На противагу цьому, ми бачимо великий потенціал для бізнес-структур, діяльність яких могла б мати значно більшу соціальну спрямованість. Ми бачимо свою роботу як цілеспрямовану, поважну і етичну. Ми беремо відповідальність за результати своєї роботи, працюємо прозоро і з повагою ставимось до місцевих звичаїв,традицій і пріоритетів. Уся наша діяльність здійснюється згідно із законами і міжнародними нормами.

Основною метою  діяльності Фонду є здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства та окремих категорій осіб, надання матеріальної, фінансової та організаційної допомоги медичним закладам, закладам освіти, соціального захисту, з метою зміцнення їх матеріальної бази.

Предметом діяльності Фонду є діяльність, спрямована на соціально-економічний розвиток  Київської, Черкаської, Полтавської, Чернігівської областей та підвищення добробуту її громадян.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »