Про Благодійний Фонд

Україна та її населення мають величезний невикористаний потенціал і фантастичну культурну та соціальну спадщину. БФ «Баришівська зернова компанія»  був створений для підтримки, розвитку та реалізації цього потенціалу.

На наш погляд, люди в селах повинні жити не  гірше, ніж сільські жителі у країнах Західної Європи. Тому ми працюємо, орієнтуючись на найкращі європейські принципи прозорості, верховенства права і відповідальності. Здавалося б, швидкий ріст сільського господарства повинен сприяти розвитку сіл, але в той же час ми бачимо швидку урбанізацію, коли частина людей  залишає село і переселяється у великі міста. Вже у найближчому майбутньому залишиться дуже мало людей, які оброблятимуть землю і багато сіл може занепасти  і перетворитись на  села-привиди. Ми переконані, що цей процес  можна зупинити, за умови, що люди в селах отримають шанс на гідні умови для проживання.

Багато  з цих проблем виходять за межі  приватного сектора.  У даному випадку БФ «Розвиток села» виступає як міст, надаючи можливість приватним компаніям взяти повну соціальну відповідальність за сільські громади прозорим і надійним способом.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »