У громаді на Черкащині працює укриття, повністю відремонтоване коштом Баришівської зернової компанії

8 Лис 2023

Такий собі звичайний обшарпаний підвал. Таким було це приміщення, аж поки за нього не взялися у Баришівській зерновій компанії, заручившись підтримкою батьків вихованців дитячого садочка. І спільно почали вирішувати проблему, яка постала з перших днів війни – без якісного укриття робота місцевого дитячого садочка була неможливою.

Що вийшло? Ви можете пересвідчитись на власні очі. Відтепер це приміщення має нові стіни, місця для сидіння та зберігання речей, санітарний вузол. Та головне відтепер найменші мешканці села мають куди ховатись від загрози ракетних ударів під час повітряних тривог.

Ніна Головань, завідувачка дошкільного навчального закладу, Черкащина

 • Ми просто зробили повністю, капітальний ремонт приміщення. Сходи безпечні для дітей, самі зробили меблі, освітлення. І тепер маємо абсолютно нове приміщення, комфортне для перебування дітей у ньому під час повітряних тривог. Щиро вдячні батькам, які підтримали наш спільний проект і приклали всі зусилля для його втілення.

Ми не зупиняємо свою діяльність у допомозі громадам, зокрема, і у питанні безпеки дітей. І ви самі бачите, який результат дає об’єднання навколо цих ініціатив небайдужих людей. Тож давайте разом працювати для розвитку наших міст і сіл. Прикладемо максимум зусиль для безпеки наших дітей.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »