Прес-релізи

Благодійний Фонд «Розвиток села» та Баришівська районна рада

Запрошує Вас прийняти участь у Круглому столі, присвяченому Презентації Проекту, яка проходитиме у смт. Баришівка

06 вересня 2016р. о 13:00

 Проект “Наближення медичної допомоги населенню району та діагностики інфекційних захворювань (туберкульозу, гепатиту, ВІЛ) серед сільських жителів”

Медицина та сільське населення – здається найважливішого нічого немає адже здорова людина – здорове покоління та покращення в цілому демографічної ситуації. Здорова нація – економічний успіх держави. Але це не про нас не про нашу Україну адже медицини на селі взагалі не має. Є приміщення та елементарні умови праці а от щодо надання повних медичних послуг – нажаль проблема. Люди самі купляють ліки та приходять до місцевих Фельдшерсько-акушерських медичних пунктів щоб їх лікували, але в деяких осіб не має коштів навіть на елементарний набір ліків, і в такій ситуації не допоможе ніхто. От і постає проблема підтримки та фінансування цих закладів та оснащення їх всім необхідним щоб принаймні соціально-незахищені категорії осіб змогли скористатись цим шансом та покращити своє здоров’я.

Метою нашого проекту є систематизування, чіткий розподіл, підтримка та  надання медичної допомоги у напрямку охорони здоров’я – наближення медичних послуг сільському жителю а також виявлення і профілактика інфекційних захворювань на базі амбулаторій та ФАПів, поліпшення умов доступності медичних послуг для сільського населення. Проект реалізується в межах програми «Обличчям до людей».

         В рамках даного проекту кожна сторона ми – Благодійний Фонд «Розвиток села» державні установи, представники влади охорони здоров’я, – беруть на себе зобов’язання щодо отримання благодійної допомоги, підтримки та співпраці, щоб  максимально покращити матеріальну базу кожного села, надати якісну медичну послугу селянину в межах медичного забезпечення.

В ході співпраці БФ «Розвиток села»  надає додаткову консультаційну допомогу у вигляді:

 • повного інформаційного поширення діяльності та життєздатності проекту;
 • забезпечення установ медичним обладнанням, ліками, засобами лікарського призначення;
 • забезпечення ФАПів, амбулаторій медичним оснащенням, медичним інвентарем, транспортними засобами пересування;
 • придбання спеціалізованої апаратури;
 • облаштування медтехнікою;

Цільова група проекту охоплює місцевих жителів 6 сіл Баришівського району, Київської області. Лехнівка, Садове, Семенівка, Яблуневе, Корніївка, Лук’янівка.

Проект концентрує ресурси, та дозволяє залучити додаткову технологічну базу та управлінські ресурси для впровадження механізмів забезпечення організації доступу сільських громадян до медичних послуг. Жителям села стане доступнішою клініко-діагностична, бактеріологічна, радіологічна, імунологічна лабораторії. Крім того функціональна ендоскопія, рентген-радіологія і т.п.

Пріоритетні питання Круглого столу:

 1. Презентація проекту.
 2. Міжсекторна взаємодія для ефективності реалізації проекту всіх спонсорів та партнерів.
 3. Роль медицини на селі в підвищенні якості надання медичних послуг.
 4. Внесок благодійників та партнерів в покращенні взаємодії лікар-пацієнт.
 5. Підписання меморандуму про співпрацю.
 6. Як вирішуватимуться проблеми пацієнтів з подальшим лікуванням.
 7. Графік реалізації проекту по селам: 14.09.2016р. – Семенівка, 15.09.2016р. – Яблуневе, 20.09.2016р. – Лук’янівка, 21.09.2016р. – Корніївка, 26.09.2016р. – Садове, 28.09.2016р. – Лехнівка.

До участі запрошені:

 • Голови сіл де реалізуватиметься проект.
 • Провідні лікарі, фельдшери, завідувачі.
 • Представники – основні спонсори проекту.
 • Представники органів місцевого самоврядування.

Місце проведення Круглого столу:

Приймальня Голови Баришівської районної ради за адресою   площа Миру 1.

смт. Баришівка

Організатором реалізації проекту є Благодійний Фонд «Розвиток села»  за спонсорської підтримки ТОВ «Баришівська зернова компанія», ТОВ «Діалог Діагностікс», за партнерської підтримки Комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Баришівського району Київської області, Баришівської  ЦРЛ, Баришівської Районної ради.

 

Благодійний фонд «Розвиток села»

07540, Київська обл., м.Березань, вул..Шевченків Шлях,268

тел..моб. 0503329881

iana.dnistrianska@rozvitoksela.org

www.rozvitoksela.org

Відкриття спортивної площадки в с.Лехнівка що на Київщині.

21 серпня 2015 року о 15.00 відбудеться офіційне відкриття спортивної площадки, яка орієнтована на вікову категорію дітей 10-18 років.

В межах заходу планується:

– здача донорської крові (20.08.2015р.) на протязі дня з 09.00 до 18.00 в приміщенні Амбулаторії с. Лехнівка. Всіх охочих запрошуємо долучитись до даного дійства. Перевірка рівня цукру в крові;

– офіційне відкриття 21.08.2015р.;

– спортивні змагання з греко-римської боротьби. Нагородження учасників;

– пляжний волейбол;

– вечірня кіногалявина.

А починалось усе з кави…..І розмова дійшла до перегляду нещодавніх фото з відкриття дитячого майданчику на Полтавщині. А потім почали з Сільським головою обговорювати нагальні проблеми його села (Лехнівка) і зрозуміли що є потреба підтримати спорт на селі, адже є багато дітей і спортсменів які охоче займаються в спортивних секціях. І саме основне що є на вулиці чудова галявина, яку можна оснастити спортивними снарядами і залучити ще більше молоді до спорту на свіжому повітрі. Тому прийняли разом рішення про початок цікавого проекту “Облаштування спортивного майданчика”. і справа пішла успішно…..Залучились місцева громада, спортсмени і просто небайдужі люди. Вже все майже підходить до завершення, ще лишилось зовсім трішки…Отож до зустрічі на відкритті. Запрошуємо всіх бажаючих відвідати наш захід.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »