Баришівська зернова компанія Grain Alliance підтримала проект «Засвітись у темряві – збережи себе»

8 Лис 2019

Дві тисячі світло-відбивних браслетів, чотири міські школи та кілька сотень дітей.

Незвична акція, присвячена безпеці дітей на дорозі, відбулася у березанських зош. 7 листопада представники  благодійного фонду «Баришівська зернова компанія», благодійної організації «Фонд громади Березані», фонду «Безпека на дорозі» та міського управління поліції спільно нагадали дітям правила учасників вуличного руху. Особливу увагу приділили поведінці дітей на дорогах саме у нічний час.

 

 

 • Зокрема, ми говоримо про проблему ідентифікації дітей у темряві. У Європі діти носять світловідбивні елементи на одязі, рюкзаках, сумках – і це дуже поширена, ефективна практика безпеки руху. На жаль, в Україні така культура ще не поширена. Тож у мене виникла ідея розповсюдити такі браслети серед березанських школярів. Основним меценатом в реалізації цієї ідеї виступив Благодійний фонд «Баришівська зернова компанія», який придбав 1 тис. світло-відбивних браслетів, а решту – купили небайдужі батьки. Впевнений, що наші діти будуть підтримувати культуру безпеки на дорозі, і разом будемо змінюватись на краще, – пояснює ініціатор акції, громадський активіст та керівник фонду «Безпека на дорозі» Андрій Бабич.

Цього дня усі учні міських шкіл безкоштовно отримали світло-відбивні браслети. Також школярам показали навчальний фільм про важливість світло-відбивних елементів в одязі для безпеки пішоходів на дорозі.

 • З 2017 року БО «Фонд громади Березані» працює над програмою «Безпечне місто Березань». Дякуємо Баришівській зерновій компанії за неодноразову підтримку цієї програми та інших програм. Це не просто одноразова допомога, це сприяння у роботі фонду в школі,  у проведені грантових конкурсах та багато різних проектів, – підкреслює голова правління БО «Фонд громади Березані» Алла Новікова.

Таким чином допомога Баришівської зернової компанії Grain Alliance не обмежується лише придбанням світловідбивних елементів для одягу школярів.

 • За сприяння компанії на дорогах Березані оновили розмітку, встановили нові дорожні знаки. Але важливим є і безпека пішоходів. Тому Баришівська зернова компанія придбала світло-відбивні браслети для березанських школярів. Здається, браслет – це маленька деталь, але для пішоходів вона допоможе зберегти себе, особливо в осінньо-зимовий період, коли на вулиці швидко вечоріє. А з цим браслетом ти станеш помітним на дорозі для водіїв, – вважає заступник директора БФ «Баришівська зернова компанія» Наталія Хатян.

По завершенню заходів, учні не лише одягнули подаровані браслети, а й залюбки долучились до челенджу # Засвітись у темряві #Збережи себе, який поширюється в одній із соціальних мереж.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »