Баришівська зернова компанія забезпечила комунальне господарство у Чорнухах технікою

13 Кві 2021

Після об’єднання у громад залишається чимало гострих проблем. Одна з них – забезпечення комунальних підприємств, які будуть наводити поряд на територіях ОТГ. Де взяти КП техніку та інструменти? На це запитання відповідає Баришівська зернова компанія Grain Alliance.

Першого квітня у Чорнухах започаткували зовсім не жартівливий проект. Від Баришівської зернової компанії Чорнухинській ОТГ передали вантажівку, трактор та сучасний електроінструмент німецького виробництва. Усе це забезпечення – для КП «Чорнухи благоустрій», щоб підприємство могло якісно надавати послуги.

Євгеній Радовенюк, президент Баришівської зернової компанії Grain Alliance

 • Зараз ми зацікавлені у тому, щоб земля, по якій ми ходимо, на якій працюємо, була прибраною, охайною. Тому разом з громадою започаткували цей значний проект – створення комунального підприємства, забезпечення його інструментами і технікою, для очистки лісосмуг, створення нових зелених насаджень. І ми далі будемо підтримувати громади у тому, щоб наша рідна земля була лише кращою.»

Василь Стасовський, директор регіону «Полтавщина» Баришівська зернова компанія Grain Alliance

«Ця техніка і ці інструменти допоможуть нашим хлопцям у їхній роботі. Щоб громаді було добре видно їхню роботу. І щоб громада, у свою чергу, не стояла осторонь хороших процесів, а щоб люди приєднувались. Бо щоб вдалося прибрати сміття у наших селах і селищах, треба спочатку прибрати сміття в наших серця, головах і душах. І тоді, як разом візьмемося до роботи, я впевнений – результат спільний побачимо дуже скоро.»

У матеріальне забезпечення комунального підприємства вкладені чимало коштів підприємства. «Це вже далеко не перший приклад нашої співпраці, і взагалі відносини з громадами Баришівської зернової компанії можна назвати взірцевими», – зазначає голова Чорнухинської ОТГ Олександр Василенко.

Олександр Василенко, голова Чорнухинської ОТГ, Полтавщина

«Це надзвичайно важлива для нас допомога. Надана у межах 100 тисяч гривень – досить значна для нас сума. Тепер ці гроші можна буде вивільнити з бюджету об’єднаної територіальної громади, щоб на них забезпечити багато інших важливих соціальних проектів. Сподіваюсь і на подальшу плідну співпрацю з Баришівською зерновою компанією, як з нашим давнім партнером і добрим другом.»

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »