Сільським громадам – увага і підтримка

7 Жов 2019

Білейки на Чернігівщині – село з понад 400-літньою історією. І з добрими перспективами розвитку у сьогоденні. Після адміністративного реформування новостворений Білейківський  старостинський округ увійшов до Козелецької селищної ОТГ. У підпорядкуванні округу збереглись села: Кривицьке, Новики, Опеньки, Тарасів і Шами. Та реформа одразу не вирішить чимало проблем., які залишились у селі, зокрема, ремонт доріг, матеріально-технічне забезпечення соціальних закладів.

 •  Важко було б справитись з проблемами, якби не Баришівська зернова компанія Grain Allaince. З першого дня господарювання у селі підприємство допомагає школі, садочку, фельдшерсько-акушерському пункті. За підтримки компанії у нас зникла одна з головних проблем – розчищення вулиць від снігу у 6-ти селах старостинського округу. А це протяжність близько 6 кілометрів доріг. Також нам допомагали в ямковому ремонті вулиць. І за сприяння Баришівської зернової компанії облагороджуємо села. Приміром, встановили новий бетонний паркан довкола будинку культури. У найближчих планах – огородження школи. І ще в інших селах маємо нові паркани. Крім цього, щороку виділяють кошти на ремонт пам’ятників у наших селах, – ділиться виконуючий обов’язки Білейківського старости Володимир Степанець.

І все ж  у допомозі громадам компанія у першу чергу орієнтується на кожного мешканця, його потреби і прохання. У Білейківському старостинському окрузі проживає 760 осіб.

 • Баришівська зернова компанія завжди вчасно, а в окремих випадках заздалегідь, виплачує орендну плату. Також виділяє матеріальну допомогу на поховання, лікування. Кожного року на окремі свята надають подарункові набори нашим жителям. А діткам у садочку і школі вручають новорічні подарунки. Підприємство дуже нам допомагає. Я не знаю, як громада обходилася б без цієї підтримки. Тому  щиро дякуємо за увагу та добрі справи! – підкреслює Володимир Степанець.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »