Свято для всієї громади

30 Лип 2019

Від півдня 27 червня у Жорнокльовах Драбівського району на Черкащині людно. Тут звучить весела музика і дитячий сміх, у повітрі – пахощі смачних наїдків. Громада Жорнокльовів відзначає свої народини.

Традиційно, на святкування запрошують найближчих друзів великої родини. Вітали цього дня громаду голова Драбівської районної ради Володимир Дзега, Жорнокльовський сільський голова Григорій Миколаєнко. Сюрпризом для місцевих мешканців став концерт від заслуженої артистки України Тетяни Садохіної і гурту «Ревізор» з Полтави. Цей та інші подарунки на День села забезпечила Баришівська зернова компанія Grain Alliance.

 • Усі мої колеги, сільські голови, говорять: тобі краще живеться, бо у твої громаді таке підприємство серйозне працює. Разом з компанією ми і дороги ремонтуємо, вони допомагають ФАПу, школі, дитячому садку. І сьогоднішне свято – яскравий приклад співпраці. Компанія допомагає нам у організації подібних заходів для людей, привозить відомих артистів. Дуже задоволені і вдячні за співпрацю, – говорить Жорнокльовський сільський голова Григорій Миколаєнко.

 • Там, де працює Баришівська зернова компанія – у громадах порядок. Бо це люди, які не просто обробляють землю, заробляють гроші. Вони сьогодні мають велику повагу до селян. Бо не в кожне село з днем народження вітає заслужена артистка України, не всюди така організація свят, така допомога у насущних проблемах, – привітав громаду голова Драбівської районної ради Володимир Дзега.

Найяскравіші емоції цього дня були у дітей. Для них у центрі Жорнокльовів поставили розважальні атракціони, роздавали яскраві кульки і морозиво. На завершення ж святкового для у селі організували дискотеку для усіх бажаючих.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »