Перевірена якість допомоги для сільських закладів охорони здоров’я

3 Бер 2021

Баришівська зернова компанія Grain Alliance продовжує реалізовувати проект підтримки закладів охорони здоров’я у сільській місцевості. У перший день весни концентратор кисню для потреб пацієнтів отримали фахівці амбулаторії загальної практики сімейної медицини села Вовчик, що на Полтавщині. Це вже не перший подібний імпортний апарат, який отримали медпрацівники закладів саме Полтавської області. Та саме у Вовчику селяни самі попросили керівництво Баришівської зернової компанії передати черговий концентратор до їхньої амбулаторії.

Микола Надаховський, медпрацівник АЗПСМ села Вовчик, Полтавщина

«Ми керувались досвідом наших колег з інших районів, які вже мають досвід використання цього апарату. І вони враженій його продуктивністю і багатофункціональністю. Тому ми з громадою попросили у Баришівській зерновій компанії і нам допомогти із забезпеченням концетратором. Населення у селі самі знаєте, більшість у віці. А це серцево-судинні захворювання, анемії і гіпертонії відповідно. А у період пандемії COVID-19 ситуація була тяжка. Треба було чи не по кожному випадку викликати бригаду, щоб вони робили кисневу терапію. Тепер ж у цьому питанні також не потрібно сторонньої допомоги, бо є новий концентратор.»

«Програму забезпечення медзакладів концентраторами ми поширюємо, першочергово, на сільські і селищні амбулаторії. У більшості випадків саме їхня робота не просто лікування, а профілактика захворювань у сільській місцевості. Зокрема у цих питаннях знадобиться концентратор, дія якого вже перевірена на практиці»,  – говорить президент Баришівської зернової компанії Grain Alliance Євгеній Радовенюк.

Євгеній Радовенюк, президент Баришівської зернової компанії Grain Alliance

«Цей апарат надзвичайно простий у використанні, я в цьому переконався на власному досвіді. Прочитавши інструкцію, розібрався буквально за кілька хвилин. І от спробував його якість. Після важкого і напруженого робочого дня, буквально 10 хвилин процедури – і наскільки краще себе відчув. Переконаний, що такий апарат необхідний для закладів охорони здоровя, як елемент комплексної медичної допомоги пацієнтам, особливо у питаннях серцево-судинних захворювань. Тому ми і далі будемо продовжувати цю програму допомоги закладам медицини у сільській місцевості.»

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »