Очікуваний подарунок до новорічних свят – для яблунівської громади

4 Січ 2021

Учні Яблуневої школи на Київщині – талановиті і самобутні. Вони беруть участь у різних культурних і спортивних заходах району, посідають призові місця у конкурсах і змаганнях. Та сучасний розвиток нерозривно пов’язаний з технічним прогресом. З цим у школі було важко. Зокрема, музичну апаратуру для свят вчителі приносили з дому.

Микола Крячок, учитель фізичної культури і  музичного виховання Яблуневої ЗОШ, Київщина

 • У нас проводиться багато святкових заходів, випускні. Ця апаратура нам би пригодилась і на уроках музичного мистецтва. Але такої можливості у нас, на жаль, багато років у нас не було. Тому щиро дякую за це подарунок Баришівській зерновій компанії. Щиро вітаємо вас з Новим роком і різдвяними святами.

Нову акустичну апаратуру,  три мікрофони фірми Sennheiser школі придбали коштом Благодійного фонду «Баришівська зернова компанія» за безпосередньої участі депутатів Березанської міської ради Андрія Огородніка і Наталії Хатян, та старости Яблуневого Володимира Волкова.

Яна Дністрянська, директор БФ «Баришівська зернова компанія»

 • Надзвичайно важливо, що цей наш внесок у розвиток дітей – нова музична апаратура – якісна і прослужить у закладі багато років. Головне, щоб були задоволені діти і педколектив. Адже у роботі благодійного фонду «Баришівська зернова компанія» у новому році залишається головний принцип – сприяння у розвитку територій, де продуктивно працює підприємство.

Андрій Огороднік, депутат Березанської міської ради, Київщина

 • Сьогодні подарували Яблуневій школі вартісний і потрібний подарунок. Я сам маю музичну освіту, у школі з однолітками ми створили свій музичний гурт. Тому я не з чуток розумію, наскільки музична апаратура –  необхідна річ для розвитку дітей. Сподіваюсь, вона прослужить багато років і допоможе організувати не одне чудове свято.

Ентузіасти дитячого розвитку Яблуневої школи розповідають – багато років звертались у різні інстанції з проханням вирішити проблеми з апаратурою закладу. Та допомогли лише у Баришівській зерновій компанії.

Наталія Сеничак, заступник директора  Яблуневої ЗОШ, Київщина

 • Наша школа співпрацює з Баришівською зерновою компанією практично з перших років підприємства на наші території. Компанія постійно допомагала нам з ремонтами, зміцненням матеріально технічної бази. Якщо подивитись на наш фасад – побачите вікна, якими нас забезпечила саме Баришівська зернова компанія. І ця акустична система, яку сьогодні передали Яблуневій школі – приємний сюрприз і черговий крок у довгорічні співпраці з нашими давніми партнерами і друзями.

У новому році бажаємо усім громадам, у яких працює Баришівська зернова компанія, усього найкращого і найбажанішого. А ми будемо працювати разом з Вами для того, щоб здійснилися найзаповітніші мрії.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »