Оновлений садочок – на радість дітлахам

28 Сер 2019

У 2017 році страшний буревій завдав чимало лиха у селі Драбівці на Черкащині. Постраждали і людські оселі, і соціальні заклади. Не пожаліла стихія і дитячий садочок. «Побачили б ви його – не впізнали б, жахнулися. Буревій повністю зніс покрівлю, залишились одні стіни», – ділиться спогадами вихователь садочку Тетяна Баранник.

 • Потрібен був вже не просто ремонт, а капітальне відновлення. І добре, що поряд нас господарюють наші друзі – Баришівська зернова компанія Grain Alliance. Спільними зусиллями підприємства та сільської громади повністю перекрили дах, у приміщеннях відремонтували і пофарбовали стіни, замінили підлогу, – говорить вихователь.

Сьогодні Драбівецький дитячий садочок – це просторі кімнати з красивим декоруванням, щирі дитячі посмішки та привітні молоді вихователі. Окремо у благодійному фонді «Баришівська зернова компанія» допомогли закладу з матеріально-технічним забезпеченням.

 • Для 25 наших вихованців подарували нові ігрові модулі – перукарню, магазин, а також – сенсорну доріжку та спортивний інвентар. Такої  фінансової підтримки, яку маємо від Баришівської зернової компанії, нам ніхто не надає, – підкреслює Тетяна Баранник.

До всього, Баришівська зернова компанія підтримує садочок й у вирішенні нагальних проблем, зокрема, забезпечили харчоблок новими електроплитою та бойлером.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »