Оновлений дах – для Кукшинського будинку культури

5 Сер 2019

Мальовниче село Кукшин на Чернігівщині. Зелень садків, обійстя оправлені у віночки з квітів. Такий тут і місцевий будинок культури – у колі дерев, з великою настінною мозаїкою, затишним глядацьким залом. Осередок культурного і спортивного життя Кукшина, збирає у собі дорослих і дітей. Та минулорічна буря, яка прокотилась Чернігівщиною завдала чимало біди і будинку культури.

 • Велику частину покрівлі з одного боку зняло, залізо просто завернулося, неначе з тканини. Фактично, у приміщенні не могли працювати колективи будинку культури. Ми звернулись за допомогою до Баришівської зернової компанії. Просили перекрити хоча б шматок покрівлі, який зірвало. Приїхали на місце разом з представниками компанії, вони подивились на нашу покрівлю і кажуть: «Не годиться, треба всю міняти». І так нам компанія допомогла нам перекрити всю покрівлю на будинку культури, – розповідає завідувач Кукшинського будинку культури Володимир Чорненко.

Баришівська зернова компанія Grain Alliance допомагає будинку культури у Кукшині не вперше. Зокрема, спільними зусиллями сільської ради і благодійного фонду підприємства забезпечили ремонт глядацької зали, замінили у приміщенні вікна і двері.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »