Новорічний день народження села Ковпита – у складі об’єднаної громади

15 Січ 2020

Відсвяткувати День села мешканцям села Ковпита на Чернігівщині не завадила зима і мороз. Цього року об’єднали різдвяні святкування і День народження громади, тому відзначення мало особливий колорит, з різдвяними вертепами, щедруванням і колядуванням.

А забути про легкий мороз учасникам свята допомогла смачна каша і гарячий чай, які варили прямо на місці святкування для усіх охочих. А під прикрашеною новорічною ялинкою біля місцевого будинку культури сільську дітвору розважали аніматори. До всього – солодка вата і яскраві святкові повітряні кульки.

Усі організаційні витрати святкування взяла на себе Баришівська зернова компанія – традиційна вже допомога для громад, де працює підприємство.

Віктор Безсмертний, генеральний директор ТОВ «Баришівська зернова компанія»:

«Радий сьогодні бути разом з вами, на нашому з вами спільному святі у складі Михайло-Коцюбинської об’єднаної територіальної громади. Ми були і залишаємось партнерами для громад, у яких працює підприємство. Освітні та медичні проекти, розвиток інфраструктури, підтримка культури – напрямки, за якими компанія і її благодійний фонд «Баришівська зернова компанія» і далі продовжуватиме свою роботу. А всій громаді сьогодні бажаю, найперше миру. Як буде мир у громаді, між мешканцями, у країні – буде простіше нам усім разом працювати на благо України».

Родзинкою цьогорічного свята стали веселі експозиції, на яких мешканці сусідніх до ковпитської  громад виставили столи з традиційними українськими стравами. Їх міг скуштувати кожен охочий на святі.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »