Нова амбулаторія – для сільської громади

23 Січ 2020

22 січня у селі Лехнівка Баришівського району відкрили амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Проект став особливим для усієї системи охорони здоров’я району – приміщення для громади будували, що називається, «з нуля».

Галина Христофорова, в.о. Лехнівського старости, Київщина

«Попереднє приміщення у нас було аварійне, воно не працювало з 2010 року. А у нас обслуговують не лише 2300 мешканців Лехнівки, а й жителі довколишніх сіл Пилипче і Ярешки. Тому рішення реалізовувати цей проект на території нашої громади нас дуже порадувало»

Володимир Гуменюк, голова Баришівської районної ради

«Для амбулаторії коштом державного бюджету придбано також автомобіль Renault Duster, за допомогою якого можна буде надавати невідкладну допомогу місцевим мешканцям. І взагалі цей проект ще раз доводить, що сучасна медична допомога в Україні – програма, яку можна виконати спільними зусиллями громади, влади і місцевого бізнесу»

Проект нової амбулаторії передбачає і житло для лікаря, що буде обслуговувати громаду. Упорядкування самого приміщення, забезпечення його побутовою технікою і меблями взяв на себе давній друг громади – Баришівська зернова компанія.

Яна Дністрянська, директор благодійного фонду «Баришівська зернова компанія»

«Ми приєдналися до цього проекту, вклали у нього понад 100 тисяч гривень, зокрема, і на побутову техніку для житлового приміщення. І ми раді, що змогли зробити свій внесок у розвиток лехнівської громади»

Віра Антоненко, мешканка села Лехнівка, Київщина

«Тільки з хорошого боку у нас говорять про компанію. Дуже дитячому садочку допомагає, сільській раді. Вони завжди господарі свого слова. От пообіцяли нам разом з районною радою допомогти з амбулаторією – і тепер ми будемо лікуватись у людських умовах»

Залишається лише побажати мешканцям Лехнівки міцного здоров’я. І щоб у них було якомога менше приводів для відвідування нової амбулаторії.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »