Допомагаємо Семенівській школі на Київщині

25 Лип 2019

У загальноосвітній школі села Семенівки на Київщині навчається 126 учнів. Сюди довозять дітей ще й з сусіднього села Леляки. Тим часом приміщення, якому більше 30 років, вже потребує значних ремонтів.

 • Як тільки у селі стала працювати Баришівська зернова компанія, відразу вона почала допомагати нашій школі. Насамперед, виділили автобус для підвезення дітей до школи, який курсує й до цих пір під час навчального процесу. У 2015 році спільними зусиллями району, громади і компанії у закладі замінили старі вікна на нові енергозберігаючі. За підтримки Благодійного фонду «Баришівська зернова компанія» замінили 5 внутрішніх дверей у кабінетах біології, історії, психолога, учительській та бібліотеці. У цьому році підприємство вже виділило кошти на вхідні двері. Наразі їх виготовляють і встановлять до 1 вересня. До всього, у 2017 році закупили 4 нові комп’ютери у комп’ютерний клас. Вже традиційно кожного року вручають новорічні подарунки нашим дітям, – розповідає завгосп школи Микола Кольга.

До всього, Баришівська зернова компанія допомагає з вирішенням нагальних проблем закладу, зокрема, минулого року забезпечили нову насосну станцію для системи водопостачання.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »