Для покращення якості медичних послуг

15 Тра 2019

Пацієнти, лікарські процедури, комфортні умови лікування.  Звичайний робочий день в амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Чемер Козелецького району Чернігівської області. До реорганізації раніше тут була дільнична лікарня. Тепер в амбулаторії обслуговують 4,5 тис місцевих мешканців, з них приблизно 500 дітей, з семи навколишніх сіл – Чемеру, Хрещатого, Гальчину, Нового шляху, Підлісного, Прогресу, Вовчику. У закладі працює сімейний лікар і лікар-терапевт. Також тут є все необхідне обладнання, заклад має доступ до мережі Інтернет. А Баришівська зернова компанія Grain Alliance допомагає матеріально-технічним забезпеченням і медичними засобами.

 • З перших років господарювання у Чемері Баришівська зернова компанія допомагає нашому закладу. Нам постійно надають посильну допомогу, ніколи не відмовляють. Коли була ще тут дільнична лікарня, то нам подарували постільні комплекти для пацієнтів. Благодійний фонд «Баришівська зернова компанія» вручив нам ноутбук і принтер. У рамках медичної реформи потрібно вести електронний реєстр пацієнтів і рецептів. Без цих технічних засобів ми не могли б впровадити ці програми.  Виділили нам глюкометр для вимірювання рівня цукру у крові і тест-смужки до нього. Керівництво компанії йде нам на зустріч і виділяє транспорт та пальне, коли необхідно дістатись до районної лікарні у Козельці. Ми дуже вдячні керівництву Баришівської зернової компанії, директору Благодійного фонду «Баришівська зернова компанія» Яні Дністрянській, директору Чернігівського регіону компанії Олексію Котляру за небайдужість до сільської медицини, повагу й уважність до нас, медичних працівників, – говорить медсестра АЗПСМ Наталія Череда.

У Чемерській амбулаторії лікарі надають першу медичну допомогу, у тому числі лікують в умовах денного стаціонару, а також за викликами пацієнтів відвідують хворих вдома.  Тут нема такого неприємного явища, як черги. У палатах денного стаціонару – охайно і комфортно.

 • Спільними зусиллями Баришівської зернової компанії, місцевої влади, держави зробимо усе необхідне, аби якість надання медичних послуг зростала в Чемерській амбулаторії з року в рік, – зазначає директор Чернігівського регіону Баришівської зернової компанії Олексій Котляр.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »