Дитсадок у селі Лехнівка також приєднався до проекту «Безпека» Баришівської зернової компанії

24 Чер 2021

Проект «Безпека», який Баришівська зернова компанія зініціювала разом з партнерами – ІСАР «Єднання» і БО «Фонд громади Березані» – продовжує свій розвиток у громадах. Так до системи відеостеження вже приєднали територію дитячого садочка «Вишенька» села Лехнівка Березанської ОТГ. Роботи відбулись з дотриманням усіх карантинних заходів, у період коли у закладі відбуваються планові ремонти приміщень.

«Баришівська зернова компанія – наш давній друг, тому це далеко не перший проект, який ми реалізовуємо разом», – говорить завідувачка закладу Оксана Біла.

Оксана Біла, завідувачка ДНЗ «Вишенка», Київщина

 • Чотири роки я працюю завідувачкою – і всі ці роки у нас дуже плідна співпраця з Баришівською зерновою компанією. Виділяються кошти на ремонти приміщень, на облаштування кухні, придбали ми морозильну камеру, мийки, стелажі. Ми щиро вдячні Баришівській зерновій компанії за цю співпрацю.

Додатково у Лехнівці, за програмою «Безпека», до систем відеостеження під’єднали також місцеву школу. Також у планах Баришівської зернової компанії оновити пішохідні переходи і дорожні знаки у селах, а школярів забезпечити світловідбивними елементами для кращої ідентифікації на дорогах.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »