День працівників сільського господарства – у оновленому будинку культури

19 Лис 2019

Свято трудівників села у відділенні «Вороньки» Баришівської зернової компанії відзначили, не приймаючи, а даруючи подарунки. Багато років посеред села пусткою стояв архітектурний ветеран – будинок культури, збудований 1938. І лише цього року приміщення запрацювало «на повну», після капітального ремонту, який провели спільними зусиллями громади і Баришівської зернової компанії. І перше свято, яке прийняли ці стіни – відзначення Дня працівників сільського господарства.

 • Коли у громаді є справжні господарі на землі – громада буде успішно розвиватися. І дуже добре що у чорнухинській громаді працює таке соціально відповідальне підприємство. У партнерстві з ним ми вже реалізували не один проект. На черзі – запуск повноцінної програми цивілізованого поводження зі сміттям. Сьогодні ми навіть розглядаємо можливість первинної переробки сировини у цьому кластері. І такі масштабні задуми вдалося реалізувати у співпраці з нашими партнерами – Баришівською зерновою компанією, – ділиться планами голова Чорнухинської ОТГ Олександр Василенко.

Цього дня численні працівники Баришівської зернової компанії отримали подяки від органів влади та місцевого самоврядування Чорнухинського району. А разом з ними – і теплі слова привітання від керівників компанії. Президент Баришівської зернової компанії Євгеній Радовенюк святкував професійне свято разом з працівниками.

 • Шановні колеги! Я хочу привітати усіх Вас з нашим спільним святом, нашим спільним днем. Наша робота – це розквіт громад, де ми працюємо, це розвиток національної економіки. Вітаю Вас, бажаю міцного здоров’я, щоб Ваші руки отримали гідну винагороду за свою працю, щоб завжди прихильною до Вас була погода. Щиро дякую Вам за нашу спільну справу, яка приносить користь нам, нашим родинам, нашим громадам і всій Україні! – привітав зі святом усіх трудівників села Євгеній Радовенюк.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »