Виховання здорової дитини – особливий напрямок дошкільної освіти

1 Жов 2019

«Зміцнити здоров’я дитини в дитинстві, не допустити, щоб дитина ступила в юність кволою і млявою – це означає дати їй всю повноту життєвих радощів», – говорив видатний педагог Василь Сухомлинський. Важливість фізкультурно-оздоровчого напрямку у педагогіці відзначали мислителі ще античних часів. Тож недаремно саме цей вектор підготовки юних українців є пріоритетним у Білейківському закладі дошкільної освіти, що на Чернігівщині.

 • З раннього віку необхідно зміцнювати здоров’я дітей, щоб підвищувались захисні сили організму, менше хворіли. Для цього наш садочок має все необхідне обладнання, зокрема, у групі облаштували шведську стінку, а на вулиці – сучасний спортивний майданчик. З дітками проводимо різні розвивальні заняття, гімнастику, рухливі ігри. Для загартовування використовуємо спеціальні доріжки. У теплу пору року у режимі дня дітей – прогулянки на свіжому повітрі з активними іграми, – розповідає про освітню програму завідувачка садочка Алла Трофімченко.

На сьогодні тут виховується 26 діток у одній різновіковій групі. Сюди підвозять діток з 6 населених пунктів – Новики, Опеньки, Тарасів, Шами, Білейок та Пархімова. Садочок працює 13 років в окремому крилі загальноосвітньої школи. «Потрібно було створити комфортні умови для виховання діток, відповідно до нашого фізкультурно-оздоровчого напрямку. Ми звертались до багатьох з проханням допомогти. Та найчастіше маємо підтримку у реалізації програми та вирішенні побутових проблем від Баришівської зернової компанії Grain Alliance», – говорить Алла Трофімченко.

 • Щороку підприємство допомагає садочку з будівельними матеріалами для проведення ремонтів приміщень. Для створення комфортних умов Благодійний фонд «Баришівська зернова компанія»  подарував двоповерхові ліжечка з подушечками, ковдрами та матрацами. В ігрову кімнату надали різновікові столи і стільчики для дітей.  За підтримки підприємства також обновили освітні осередки – куточок природи та національний куточок символіки. А методичний кабінет забезпечили стінкою для літератури. І кожного року нашим діткам вручають подарунки до новорічно-різдвяних свят. Дуже задоволені тісною співпрацею з компанією. Бажаємо підприємству процвітання і розвитку,  – підкреслює керівник закладу.

До всього, врахувавши потреби працівників, Баришівська зернова компанія подарувала садочку оргтехніку – комп’ютер і принтер.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »