БФ «Баришівська зернова компанія» допомагає лікарям боротися з цукровим діабетом

11 Жов 2019

Прийом пацієнтів, обстеження, процедури. У Семенівській амбулаторії загальної практики сімейної медицини на Київщині зібралось з десяток пацієнтів на прийом до лікарів. В основному це – люди поважного віку. Місцевий житель Григорій Коломієць  говорить, що амбулаторія вкрай необхідна в селі.

 • От у мене стали боліти ноги і я прийшов на прийом до лікаря-терапевта. А щоб мені доїхати до найближчої лікарні у місті Березані за 15 кілометрів, потрібно багато часу. А тут і оглянули, і лікування призначили, і черг великих не має. І ще необхідні ліки я можу тут купити, – зазначає пацієнт.

У Семенівській АЗПСМ обслуговують 1400 місцевих мешканців із сіл Семенівка та Леляки. У закладі працюють сімейний лікар та дільничний терапевт. Приміщення – сучасне і комфортне з кабінетами для лікаря, маніпуляційною, палатою денного стаціонару тощо. Тут надають першу медичну допомогу, лікують в умовах денного стаціонару, а також за викликами пацієнтів відвідують хворих вдома. У закладі працює й аптечний пункт. В амбулаторії є все необхідне обладнання. А з медичними засобами закладу допомагає Баришівська зернова компанія Grain Alliance.

 • З 2014 року Благодійний фонд «Баришівська зернова компанія» реалізує у нас програму «Здорова нація» – подарували глюкометр для вимірювання рівня цукру у крові і тест-смужки до нього. У Баришівському районі ця хвороба дуже поширена. У нас на обліку перебуває 38 пацієнтів хворих на цукровий діабет. Цим пацієнтам необхідно постійно контролювати рівень цукру в крові, і вони часто до нас звертаються. Також проводимо визначення рівня цукру і в пацієнтів на прийомі. Тож щиро дякуємо підприємству за підтримку сільської медицини, – говорить сімейний лікар Василь Фіров.

До всього, Баришівська зернова компанія надавала товари медичного призначення і для невідкладної медичної допомоги.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »