Баришівська зернова компанія спільно з партнерами розпочинає у проект «Безпека» у об’єднаних територіальних громадах

1 Чер 2021

До Міжнародного Дня захисту дітей благодійний фонд «Баришівська зернова компанія», спільно з громадськими благодійними організаціями «Єднання» і  «Фонд громади Березані», ініціює програму, за якою навчальні заклади у селах будуть забезпечуватись системами відеофаксації. До всього оновлять пішоходні переходи у селах і відповідні дорожні знаки, а школярів забезпечать світловідбивними елементами для кращої ідентифікації на дорогах.

Яна Дністрянська, директорка БФ «Баришівська зернова компанія»

 • Ми вважаємо, що цей проект буде надзвичайно важливий проект саме для сільських громад. Відеокамери у школах допоможуть нам не просто захистити майно громади, попередити вандалізм. Постійні системи спостереження стануть першим кроком у питанні боротьби з булінгом – соціальним явищем, яке все частіше зустрічається в Україні. Ми і раніше реалізовували благодійні проекти для розвитку і безпеки наших дітей, допомагали школам і дитсадкам. Це – важливий напрямок нашої роботи. І новий проект «Безпека» – це ще один крок у напрямку збереження здоров’я і навіть життя наших дітей.

Напередодні впровадження проекту у громадах відбулося його обговорення з очільниками старостинських округів та директорами шкіл громади. «Зініційована програма – надзвичайно важлива і цінна для розвитку громади» – зробили висновок учасники обговорення.

Микола Висовень, староста Сотниківського округу, Яготинська ОТГ

 • Дорога – це завжди зона підвищеної небезпеки, не залежно від трафіку. У нашому селі багато дітей, вони постійно їздять велосипедами, ходять по обочинам доріг. І реалізація проекту «Безпека» у нашій громаді – це відповідь на багато запитань у безпеці наших дітей. Ще один нюанс – системи відеоспостереження. Вони серйозно допоможуть у збереженні дисципліни у селі. А це однаково важливо для кожного мешканця Сотниківки.

Разом з новою ініціативо, благодійний фонд «Баришівська зернова компанія» продовжує у селах програми, які розпочала раніше.

Петро Вілянський, староста Сотниківського округу, Баришівська ОТГ

 • Ми дуже вдячні компанії за цьогорічну допомогу у питанні упорядкування нашої громади. Ми отримали 100 тисяч гривень для ремонтів об’єктів інфраструктури і ремонту комунального транспорту. Тож новий проект – це не якась новина. Баришівська зернова компанія завжди є добрим другом тих сільських територій, де вона працює.

Пілотна реалізація проекту «Безпека» розпочинається з деяких сільських шкіл Березанської, Яготинської і Баришівської ОТГ. За результатами впровадження буде вирішуватись питання про поширення нового досвіду громадської безпеки на всіх територіях, де працює Баришівська зернова компанія.

Контактна інформація

 • +380503329881
 • Шевченків Шлях 268
  м. Березань
  Київська обл
  Україна
  07540

  Карта »